فرصت مشاوره با منتورهای کارآفرینی در اینوتکس ۲۰۲۱؛ ثبت نام تا ۲۰ اردیبهشت

26 آوریل , 2021 اخبار

فرصت مشاوره با منتورهای کارآفرینی در اینوتکس ۲۰۲۱؛ ثبت نام تا ۲۰ اردیبهشت

فرصت مشاوره با منتورهای کارآفرینی در اینوتکس ۲۰۲۱  مهیاست. علاقه مندان برای ثبت نام می‌توانند تا ۲۰ اردیبهشت ماه به سایت مراجعه کنند. در ادامه این خبر با تکراتو همراه باشید تا این موضوع را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.

 

پاویون منتورها و مشاوران یکی از بخش‌های اصلی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ می‌باشد که با هدف برگزاری جلسات منتورشیپ و مشاوره با منتورهای مطرح زیست بوم نوآوری و فناوری کشور، برای شرکت کنندگان نمایشگاه به صورت رایگان برگزار می‌شود.

این قسمت از نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ به‌صورت حضوری در محل برگزاری نمایشگاه پارک فناوری پردیس و آنلاین از طریق پلتفرم نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ از تاریخ ۲۸ لغایت ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

پاویون منتورها و مشاوران اینوتکس ۲۰۲۱ فرصتی است برای بنیانگذاران استارتاپ‌ها، اعضای فعال در کسب و کارهای نوپا و کلیه افراد فعال در زیست بوم نوآوری و فناوری تا به صورت رایگان از خدمات پاویون منتورها و مشاوران جهت توسعه و افزایش توان راهبری کسب و کار خود استفاده نمایند.

امسال خدمات مشاوره و منتورشیپ در ۳۰ حوزه تخصصی از جمله حوزه‌های مدیریت و رهبری کسب و کار، توسعه کسب و کار، بازاریابی دیجیتال، بلاکچین و … ارائه می شود. علاقمندان می‌توانند با مراجعه به این صفحه بر اساس حوزه‌های انتخابی، منتور مورد نظر خود را انتخاب نموده و زمان مشاوره را رزرو نمایند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *