خدمات شتابدهی

سیوان

سیوان با توجه به رسالت های شتابدهی خود در ایکس استیشن نیز خدمات شتابدهی خود را که شامل ۱۴ خدمت ذیل می باشد به استارتاپ های تحت پوشش خود ارائه می نماید. در ادامه به معرفی این خدمات خواهیم پرداخت:

خدمات شتابدهی

سیوان با توجه به رسالت شتابدهی خود، خدمات شتابدهی خود را در ایکس‌استیشن نیز به استارتاپ‌های تحت پوشش خود ارائه می نماید. این خدمات طی سالها تجربه شتابدهی و بررسی مشکلات و معضلاتی که استارتاپ‌ها با آنها درگیرند، برای ارائه به آنها انتخاب شده است. معرفی کوتاهی از این خدمات در ادامه می‌آید:

می‌توانیم فضای مناسب برای کار را در اختیار شما قرار دهیم. امکان استفاده شما از میز کار تک نفره و چهارنفره مهیاست. می‌توانید سمینارها یا جلسات کاری‌تان را در اتاق جلسات ساختمان برگزار کنید. امکان پذیرایی از مهمانان،‌ مهیاست.

یکی دیگر از خدماتی که ما در مرکز ایکس‌استیشن در اختیار استارتاپ‌ها قرار می‌دهیم، پلتفرم دیجیتالی است که برای شروع کسب و کار دیجیتال ضروری‌ترین عنصر محسوب می‌شود. به جای آن که شما برای تولید پلتفرم خود به دنبال توسعه‌دهنده باشید،‌ ما پلتفرم مورد نیاز را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای تست بازار در اختیار شما قرار می‌دهیم.‌

اهمیت حسابداری و تنظیم صورت‌های مالی صحیح برای استارتاپ‌ها به ویژه در زمان جذب سرمایه‌گذار بسیار ضروری است. خدمات حسابداری در مرکز ایکس‌استیشن به صورت متمرکز به شما عرضه می‌شود.

تأمین مالیِ به موقع از مشکلاتی است که گریبانگیر کسب‌و‌کارهای بسیاری می‌شود. برای مدیریت اثربخش، ما با استفاده از سازوکارهای خود در مواقعِ نیاز استارتاپ‌ها، منابع مالی مورد نیاز را تأمین و در اختیار کسب‌ و‌کار قرار می‌دهیم.

داشتن راهنمایان حقوقی، مشکلات قراردادی و قانونی را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. ما علاوه بر ارائه مشاوره‌های حقوقی، زیرساخت‌های قانونی کسب و کار، مانند ثبت شرکت و اخذ مجوزهای ضروری را نیز در اختیار شما قرار می‌دهیم.

ایجاد هویت بصری، ایجاد آگاهی از برند و مدیریت تبلیغات از دیگر خدماتی است که مرکز ایکس‌استیشن می‌تواند به رایگان برای شما انجام دهد. این خدمات در کنار خدماتی همچون روابط عمومی مجازی، برگزاری رونمایی و تبلیغات می‌تواند کمک به سزایی برای شما در زمان شناخته شدن و ورود به بازار باشد.

ارائه مشاوره‌های اقتصادی کسب و کار، تهیه بیزنس پلن، بیزنس مدل و طرح‌های توجیهی و امکان سنجی از دیگر خدمات ماست. بسیاری از استارتاپ‌ها برای شناخت بهتر بازار و تصمیم‌گیری برای مسیر حرکت صحیح به این خدمات احتیاج دارند. شما چه‌طور؟

بسیاری از استارتاپ‌ها در ابتدای فعالیت خود به دلیل کم‌تجربگی و تصمیمات اشتباه با آن‌که بازار خوبی برای آنها وجود داشته است، به شکست‌های سنگینی تبدیل می‌شوند. مرکز ایکس‌استیشن، با کمک‌های مدیریتی سعی می‌کند تا هزینه‌های شکست را در این استارتاپ‌ها پایین بیاورد. ما برای آن‌که بتوانیم به صورت اثربخش به روند فعالیت استارتاپ‌ها نظارت داشته باشیم، در هیئت مدیره شما حضور پیدا می‌کنیم.

 حضور در مرکز ایکس‌استیشن همواره با آموزش همراه است. ما دورهمی‌هایی منظم را در جهت آموزش نکات مفید برای استارتاپ‌ها در حوزه بازرگانی،‌ تبلیغات و مباحث حقوقی برگزار می‌کنیم.

ایجاد رابطه با سازمان‌ها و ارگان‌ها و بسیاری از کسب‌و‌کارها برای استارتاپ‌ها امری سخت و مشکل به نظر می‌رسد. اما ما در مرکز ایکس‌استیشن به پشتوانه فعالیت‌های گسترده خود به راحتی می‌توانیم این ارتباطات را ایجاد و شما را به مراکز مورد نظر معرفی نماییم. مرکز ایکس‌استیشن دنیایی از ارتباطات سازمانی و فردی بی‌نظیر است که بنا به حوزه فعالیتتان می‌توانید از آن استفاده نمایید.

ما از چند طریق می‌توانیم به بازاریابی استارتاپ‌ها کمک کنیم.‌ ما خدمات بازاریابی سازمانی و کلان، جذب و آموزش نیروهای فروش و یا در اختیار قرار دادن مقطعی تیم فروش را برای یافتن بازار مناسب محصول، به شما ارائه می‌کنیم.

موفقیت یک استارتاپ زمانی است که علاوه بر کاربران، بازار سرمایه نیز پذیرای ایده و محصول استارتاپ باشد. ما برای جذب سرمایه گذار برای استارتاپ‌ها از روش‌های متنوعی مانند رویدادهای خصوصی و عمومی دمو دی و یا مذاکرات B2B با صندوق‌ها و سرمایه‌گذاران خطرپذیر و … استفاده می‌کنیم.

رویکرد جهانی و ارائه راهکارهای کسب درآمد ارزی و صادراتِ خدمات به خارج از ایران از مواردی است که تأکید بر آن، باعث ایجاد جریان‌های مالی پایدار ارزی برای کسب وکار می‌شود. ما در این حوزه، شما را یاری می‌دهیم.

 جذب و آموزش نیروهای موردِنیاز استارتاپ‌ها و ایجاد انگیزش برای آنها از خدمات ما به استارتاپ هاست که به ویژه در سالهای ابتداییِ شروع به فعالیت می‌تواند زمینه ساز تسریع رشد و پیشرفت شما باشد.