حمایت سازمان اوقاف از شرکت‌های دانش بنیان در کشور

30 مه , 2021 اخبار

حمایت سازمان اوقاف از شرکت‌های دانش بنیان در کشور

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشورگفت: این سازمان به منظور تحقق شعار تولید، پشتیبانی و مانع زدایی‌ها از شرکت‌های دانش بنیانی که در حوزه نمونه سازی پیشرفت کرده‌اند، حمایت می‌کند.
به گزارش سرویس دین وزندگی خبرگزاری رضوی ، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی در سفر به خوزستان اظهار داشت: برخی از شرکت‌های دانش بنیان پیشرفت‌هایی در حوزه نمونه سازی داشته و نمونه‌ها را برای عرضه به بازار آماده کرده‌اند، ولی موانعی از نظر پشتیبانی دارند که مورد حمایت اوقاف قرار می‌گیرند.
حجت الاسلام خاموشی افزود: درصورتی که شرکت‌های دانش بنیان بخواهند کارخانه تاسیس کنند موانع آن‌ها با همکاری معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری، سایر نهاد‌ها و دانشگاه‌ها برداشته می‌شوند ضمن اینکه پیش از این در زمینه تجهیزات پزشکی اقدامات خوبی انجام شده است.
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور بیان کرد: همه نهاد‌های دارای توانمندی تولید با توجه به تاکید مستقیم مقام معظم رهبری بر تولید، پشتیبانی و مانع زدایی‌ها باید حضور فعالی داشته باشند.
وی ادامه داد: سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با توجه به داشتن زیرساخت‌ها و عرصه‌هایی از جمله زراعی، معادن، کارخانجات و عرصه‌های مسکونی و تجاری برای حرکت در مسیر شعار رهبر معظم انقلاب برنامه ریزی کرده است.
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با بیان اینکه سازمان اوقاف چند طرح عمده در خوزستان از جمله کشت خرما در ماهشهر را در دست پیگیری دارد، گفت: زمین‌های زراعی برخی بقاع مانند بن جعفر دزفول نیز می‌توانند در راستای تحقق شعار سال کمک کنند.
وی افزود: این زمین‌ها از نظر تولید زراعی و باغی در محاسبه با سال‌های گذشته از بهره وری خوبی برخوردار بوده‌اند.
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با بیان اینکه این سازمان رفع موانع تولید را در برنامه دارد، گفت: پشتیبانی‌های مالی و همکاری با سایر نهاد‌ها در این خصوص انجام خواهد شد و امیدوارم استان خوزستان چند برابر سال‌های گذشته در جهت بیت المال و وقف، مشارکت داشته باشد.

, , ,


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *