بازدید دکتر سیدمهدی سادات از برج فناوری قریب

27 ژانویه , 2021 بلاگ

بازدید دکتر سیدمهدی سادات از برج فناوری قریب

مشاور دبیر برنامه توسعه زیست بوم شرکت‌های خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری روز دوشنبه ششم بهمن از مجموعه ایکس‌استیشن بازدید کردند.
دکتر سیدمهدی سادات در بازدید از برج فن‌آوری قریب، در جریان فعالیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های فعال مستقر در برج فن‌آوری و دیگر مراکز مرتبط قرار گرفت.
به گزارش ستاد خبری برج فن‌آوری قریب، در این دیدار که با حضور مدیران عامل شرکت‌های فعال برگزار شد، دکتر سیدمهدی سادات ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته، تلاش برای بهره‌برداری مراکز، شتاب‌دهنده‌ها و استارت‌آپ‌ها از مجموعه خدمات فنی و محتوایی را یک ضرورت برشمرد.
مؤسس شرکت دانش‌بنیان سیوان، با اشاره به فعالیت‌های صورت‌گرفته برای ایجاد مراکز فن‌آوری در تهران و برخی از شهرهای دیگر گفت: این شتاب‌دهنده، به عنوان کارگزار معاونت علمی و فن‌آوری، آمادگی دارد مجموعه‌ای متنوع در بیش از چهارده محور شامل خدمات اداری، فنی، محتوایی را به استارت‌آپ‌ها در سراسر کشور ارائه دهد.
مدیرعامل شتاب‌دهنده‌های سیوان، شمسا، یاریگران، و نیز مدیران استارتاپ‌های سفیران سلامت، صد بازار و تلویزیون اینترنتی دانش‌بنیان در این نشست، گزارشی از فعالیت‌های انجام شده و برنامه‌های در دست اقدام ارائه کردند.

, ,


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *