آشنایی با الفبای کارآفرینی و مهارت های کسب و کار در مرکز نوآوری جهاددانشگاهی سمنان

29 آوریل , 2021 اخبار

آشنایی با الفبای کارآفرینی و مهارت های کسب و کار در مرکز نوآوری جهاددانشگاهی سمنان

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان از برگزاری کارگاه ها و رویدادهای آموزشی کارآفرینی و مهارت های کسب و کار ویژه جوانان علاقه مند به کارآفرینی در حوزه های مختلف خبر داد.

علی منصفی راد در گفت و گو با ایسنا گفت: دو کارگاه آموزشی و یک رویداد آموزشی از مجموعه رویدادهای کارآفرینی با هدف شتابدهی به کسب و کارهای فناورانه جوانان در سمنان با حضور بالغ بر ۳۰۰ نفر از جوانان علاقه مند به کارآفرینی در هفته جاری در سمنان برگزار شد.

وی افزود: در این راستا، دو کارگاه آموزشی با عنوان کارگاه آموزشی کسب مهارت های لازم جهت ورود به کار و همچنین کارگاه آموزشی اصول خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی به همراه یک رویداد آموزشی با عنوان الفبای کارآفرینی با حضور دو تن از اساتید و مدرسین کارآفرینی و مشاوران بازاریابی تخصصی و جوانان علاقه مند به این حوزه برگزار شد.

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان تأکید کرد: مجموعه کارگاه ها و رویدادهای کارآفرینی شامل صندلی تجربه، رویداد دیدار، کارگاه آموزشی و… ویژه جوانان و علاقه مندان به کارآفرینی و به همت مرکز نوآوری و شتابدهی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان و همکاری معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار می شود.

منصفی راد اضافه کرد: کارگاه آموزشی فن بیان و مهارت های ارتباطی، رویداد صندلی تجربه با عنوان آشنایی با مشاغل خانگی، کارآفرینی در حوزه بیمه و همچنین رویداد دیدار با عنوان بازدید از شرکت آنتی ویروس شید افزار، کارآفرین موفق در حوزه نرم افزارهای کاربردی مبتنی بر تلفن همراه، رویدادهای کارآفرینی در حوزه طراحی نرم افزارهای مبتنی بر تلفن همراه و کارآفرینی در حوزه تجارت الکترونیک و… از جمله برنامه های برگزار شده در مرکز نوآوری و شتابدهی جهاددانشگاهی سمنان بوده است.

وی اظهار داشت: مجموعه رویدادهای کارآفرینی در قالب کارگاه های مجازی و حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی، رویداد «دیدار» در قالب بازدید حضوری از تجربیات موفق کارآفرینی و همچنین رویدادهای «صندلی تجربه» نیز به صورت مجازی نیز از طریق سامانه مجازی amjad.jde.ir/sm جهاددانشگاهی استان سمنان برگزار می شود.

وی اذعان داشت: علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان برگزاری رویدادها، می توانند با شماره ۳۳۳۳۷۱۴۱ مرکز نوآوری و شتابدهی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان تماس بگیرند.

 

, , , , , ,


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *